Share on

    bb Royal Ponni Boiled - Rice, 25 kg (12-17 Months Old)

    MRP: ₹2125
    Price: ₹1749(₹6.99 / 100g)
    You Save: 18% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    25 kg(12-17 Months Old)
    ₹1749(₹6.99 / 100g)
    ₹ 212518% OFF
    1 kg(12 - 17 Months Old)
    ₹84(₹8.4 / 100g)
    ₹ 85₹1 OFF
    5 kg(12 - 17 Months Old)
    ₹350(₹7 / 100g)
    10 kgBag
    ₹849(₹8.49 / 100g)
    ₹ 850₹1 OFF
    26 kgBag
    ₹1899(₹7.3 / 100g)
    ₹ 221014% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Ponni Boiled - Rice

    More Information

    Brands