Share on

    bb Royal Boiled Rice - Rajabogham Deluxe, 26 kg Bag

    3.7
    MRP: ₹2340
    Price: ₹1799(₹6.91 / 100g)
    You Save: 23% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    26 kgBag
    ₹1799(₹6.91 / 100g)
    ₹ 234023% OFF
    1 kg
    ₹75(₹7.5 / 100g)
    ₹ 9017% OFF
    5 kg
    ₹375(₹7.5 / 100g)
    ₹ 45017% OFF
    10 kg
    ₹749(₹7.49 / 100g)
    ₹ 90017% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Boiled Rice - Rajabogham Deluxe

    More Information

    Brands