Share on

    bb Royal Kolam Bullet Raw Rice, 26 kg Bag

    3.7
    MRP: ₹2600
    Price: ₹2471(₹9.5 / 100g)
    You Save: ₹129 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    26 kgBag
    ₹2471(₹9.5 / 100g)
    ₹ 2600₹129 OFF
    5 kg
    ₹450(₹9 / 100g)
    1 kg
    ₹99(₹9.9 / 100g)
    ₹ 100₹1 OFF
    10 kg
    ₹999(₹9.99 / 100g)
    ₹ 1000₹1 OFF
    25 Kg
    Not available

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Kolam Bullet Raw Rice

    More Information

    Brands