Share on

    bb Royal Hmt Sona Masoori Rice/Biyyam, 26 kg Bag

    3.7
    MRP: ₹2470
    Price: ₹1899(₹7.3 / 100g)
    You Save: 23% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    26 kgBag
    ₹1899(₹7.3 / 100g)
    ₹ 247023% OFF
    1 kg
    ₹76(₹7.6 / 100g)
    5 kg
    ₹392(₹7.84 / 100g)
    ₹ 47517% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Hmt Sona Masoori Rice/Biyyam

    More Information

    Brands