Share on

    bb Royal Red Raw Rice/Akki, 2 kg

    MRP: ₹180
    Price: ₹179(₹8.95 / 100g)
    You Save: ₹1 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    2 kg
    ₹179(₹8.95 / 100g)
    ₹ 180₹1 OFF
    1 kgPouch
    ₹89(₹8.9 / 100g)
    ₹ 90₹1 OFF
    5 kg
    ₹449(₹8.98 / 100g)
    ₹ 450₹1 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Red Raw Rice/Akki

    More Information

    Brands