Share on

    Hershey's Festive Moments Exotic Dark Chocolate Gift Pack, 129 g

    4.1
    Price: ₹299(₹231.78 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    129 g
    ₹299(₹231.78 / 100g)
    87 g
    ₹150(₹172.41 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Hershey's Festive Moments Exotic Dark Chocolate Gift Pack

    More Information

    Brands