Share on

    fresho! Mini Orange Imported, 1 kg

    MRP: ₹472.5
    Price: ₹378(₹37.8 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹378(₹37.8 / 100g)
    ₹ 472.520% OFF
    500 g
    ₹62(₹12.4 / 100g)
    ₹ 77.520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Mini Orange Imported

    More Information

    Brands