Share on

    bb Popular Ponni Boiled Rice, 10 kg (6 - 11 Months Old)

    MRP: ₹800
    Price: ₹672(₹6.72 / 100g)
    You Save: 16% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    10 kg(6 - 11 Months Old)
    ₹672(₹6.72 / 100g)
    ₹ 80016% OFF
    26 kgBag
    ₹1561(₹6 / 100g)
    ₹ 208025% OFF
    1 kg(6 - 11 Months Old)
    ₹79(₹7.9 / 100g)
    ₹ 80₹1 OFF
    5 kg(6 - 11 Months Old)
    ₹367(₹7.34 / 100g)
    ₹ 42514% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Popular Ponni Boiled Rice

    More Information