Share on

    Aashirvaad Chakki Khapli Atta, 5 kg

    3.7
    MRP: ₹1150
    Price: ₹805(₹16.1 / 100g)
    You Save: 30% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹805(₹16.1 / 100g)
    ₹ 115030% OFF
    1 kg
    ₹126.75(₹12.67 / 100g)
    ₹ 16925% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Aashirvaad Chakki Khapli Atta

    More Information