Share on

    Zazio Date Syrup Natural Sweetener, 250 g

    Price: ₹249(₹99.6 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 g
    ₹249(₹99.6 / 100g)
    500 g
    ₹379.05(₹75.81 / 100g)
    ₹ 399₹20 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Zazio Date Syrup Natural Sweetener

    More Information

    Brands