Share on

    Zazio Date Syrup Natural Sweetener, 500 g

    MRP: ₹399
    Price: ₹379.05(₹75.81 / 100g)
    You Save: ₹20 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹379.05(₹75.81 / 100g)
    ₹ 399₹20 OFF
    250 g
    ₹249(₹99.6 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Zazio Date Syrup Natural Sweetener

    More Information

    Brands