Share on

    bb Royal Slow Sugar Release Atta - Low GI Whole Wheat Flour, 5 kg

    4.2
    MRP: ₹525
    Price: ₹359(₹7.18 / 100g)
    You Save: 32% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Flash Sale!
    Pack sizes
    5 kg
    ₹359(₹7.18 / 100g)
    ₹ 52532% OFF
    1 kg
    ₹79(₹7.9 / 100g)
    ₹ 10525% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Slow Sugar Release Atta - Low GI Whole Wheat Flour

    More Information

    Brands