Share on

    Lluvia Tea Pyaalee Strong Assam Tea, 250 g

    4.1
    MRP: ₹110
    Price: ₹84.15(₹33.66 / 100g)
    You Save: 24% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    250 g
    ₹84.15(₹33.66 / 100g)
    ₹ 11024% OFF
    500 g
    ₹249.75(₹49.95 / 100g)
    ₹ 37033% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Lluvia Tea Pyaalee Strong Assam Tea

    More Information