Wagh Bakri Peach Flavour Ice Tea Instant Premix, 400 g
| MRP: | ₹210 |
| Price: ₹159 | (₹39.75 / 100g) |
| You Save: | 24% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes400 g
₹159(₹39.75 / 100g)₹ 21024% OFF
250 g
₹99(₹39.6 / 100g)₹ 12018% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedWagh Bakri Peach Flavour Ice Tea Instant Premix