Share on

    Aashirvaad Chapati, 400 g

    3.6
    MRP: ₹77
    Price: ₹65(₹16.25 / 100g)
    You Save: 16% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    400 g
    ₹65(₹16.25 / 100g)
    ₹ 7716% OFF
    10 pcs
    ₹49.81(₹4.98 / pc)
    ₹ 5916% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Aashirvaad Chapati

    More Information