Share on

    Unibic Cake - Fruit N Nut, 140 g

    MRP: ₹65
    Price: ₹56.34(₹40.24 / 100g)
    You Save: 13% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    140 g
    ₹56.34(₹40.24 / 100g)
    ₹ 6513% OFF
    220 g
    ₹130(₹59.09 / 100g)
    ₹ 25048% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Unibic Cake - Fruit N Nut

    More Information

    Brands