bb Royal Olive Oil Blend, 5 L
| MRP: | ₹1800 |
| Price: ₹1199 | (₹23.98 / 100ml) |
| You Save: | 33% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes5 L
₹1199(₹23.98 / 100ml)₹ 180033% OFF
1 L
₹298(₹29.8 / 100ml)₹ 300₹2 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb Royal Olive Oil Blend