Share on

    Nova Nova Choco Pockets - Classic Chocolate, 25 g (Pack of 4)

    2.6
    Price: ₹225(₹900 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    25 g(Pack of 4)
    ₹225(₹900 / 100g)
    30 g
    ₹36.75(₹122.5 / 100g)
    ₹ 4925% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Nova Nova Choco Pockets - Classic Chocolate

    More Information