Share on

    bb Royal Ponni Boiled Rice - Super Premium, 26 kg (18 + Months Old)

    MRP: ₹2600
    Price: ₹1899(₹7.3 / 100g)
    You Save: 27% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    26 kg(18 + Months Old)
    ₹1899(₹7.3 / 100g)
    ₹ 260027% OFF
    5 kg(18 + Months Old)
    ₹425(₹8.5 / 100g)
    ₹ 50015% OFF
    10 kg(18 + Months Old)
    ₹822(₹8.22 / 100g)
    ₹ 100018% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Ponni Boiled Rice - Super Premium

    More Information

    Brands