Share on

    bb Royal Steam Rice - Kolam, 26 kg Bag

    3.8
    MRP: ₹2080
    Price: ₹1899(₹7.3 / 100g)
    You Save: ₹181 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    26 kgBag
    ₹1899(₹7.3 / 100g)
    ₹ 2080₹181 OFF
    1 kg
    ₹89(₹8.9 / 100g)
    ₹ 90₹1 OFF
    5 kg
    ₹408(₹8.16 / 100g)
    ₹ 450₹42 OFF
    10 kg
    ₹830(₹8.3 / 100g)
    ₹ 900₹70 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Steam Rice - Kolam

    More Information

    Brands