Share on

    Fortune Unpolished Moong Dal, 1 kg

    4.3
    MRP: ₹209
    Price: ₹188.51(₹18.85 / 100g)
    You Save: ₹20 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹188.51(₹18.85 / 100g)
    ₹ 209₹20 OFF
    500 g
    ₹95.32(₹19.06 / 100g)
    ₹ 100₹5 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Fortune Unpolished Moong Dal

    More Information

    Brands