Share on

    Fortune Unpolished Kabuli Chana Whole, 500 g

    4.3
    MRP: ₹79
    Price: ₹69(₹13.8 / 100g)
    You Save: 13% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹69(₹13.8 / 100g)
    ₹ 7913% OFF
    1 Kg
    ₹149.82(₹14.98 / 100g)
    ₹ 16911% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Fortune Unpolished Kabuli Chana Whole

    More Information

    Brands