Share on

    Dehaat Honest Farms Unpolished Kabuli Chana - Pesticide Free, 500 g

    4.2
    MRP: ₹143
    Price: ₹108(₹21.6 / 100g)
    You Save: 24% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Flash Sale!
    Pack sizes
    500 g
    ₹108(₹21.6 / 100g)
    ₹ 14324% OFF
    1 kg
    ₹262(₹26.2 / 100g)
    ₹ 33021% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Dehaat Honest Farms Unpolished Kabuli Chana - Pesticide Free

    More Information