bb Royal Multigrain Atta - Fortified, 2 kg
| MRP: | ₹140 |
| Price: ₹139 | (₹6.95 / 100g) |
| You Save: | ₹1 OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes2 kg
₹139(₹6.95 / 100g)₹ 140₹1 OFF
10 kg
₹619(₹6.19 / 100g)₹ 650₹31 OFF
500 gPouch
₹34(₹6.8 / 100g)₹ 353% OFF
1 kgPouch
₹74(₹7.4 / 100g)₹ 75₹1 OFF
5 kg
₹315(₹6.3 / 100g)₹ 330₹15 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb Royal Multigrain Atta - Fortified