Share on

    BIOTIQUE Walnut Volume & Bounce Shampoo & Conditioner - For Fine & Thinning Hair, 340 ml

    4.1
    MRP: ₹355
    Price: ₹280.45(₹82.48 / 100ml)
    You Save: 21% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    340 ml
    ₹280.45(₹82.48 / 100ml)
    ₹ 35521% OFF
    120 ml
    ₹126.42(₹105.35 / 100ml)
    ₹ 129₹3 OFF
    180 ml
    ₹180(₹100 / 100ml)
    190 ml
    ₹162(₹85.26 / 100ml)
    ₹ 20019% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BIOTIQUE Walnut Volume & Bounce Shampoo & Conditioner - For Fine & Thinning Hair

    More Information

    Brands