Share on

    bb Royal Omani Dates, 250 g

    3.8
    MRP: ₹243
    Price: ₹171(₹68.4 / 100g)
    You Save: 30% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    250 g
    ₹171(₹68.4 / 100g)
    ₹ 24330% OFF
    500 g
    ₹297(₹59.4 / 100g)
    ₹ 41528% OFF
    300 g
    ₹210(₹70 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Omani Dates

    More Information

    Brands