Share on

    Cadbury Oreo Vanilla Flavour Cream Sandwich Biscuit Mega Family Pack, 876.75 g (7x116.25 g)

    4.1
    MRP: ₹274
    Price: ₹200(₹22.81 / 100g)
    You Save: 27% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    876.75 g(7x116.25 g)
    ₹200(₹22.81 / 100g)
    ₹ 27427% OFF
    20 g
    ₹5(₹25 / 100g)
    41.75 g
    ₹10(₹23.95 / 100g)
    125.25 g
    ₹31.5(₹25.14 / 100g)
    ₹ 3510% OFF
    275.55 g(3 Packs x 91.85 g Each)
    ₹76.56(₹27.78 / 100g)
    ₹ 8712% OFF
    459.25 g(5 Packs x 91.85 g Each)
    ₹122.4(₹26.65 / 100g)
    ₹ 14415% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Cadbury Oreo Vanilla Flavour Cream Sandwich Biscuit Mega Family Pack

    More Information