Share on

    Harpic Power Plus 10x Max Clean Disinfectant Toilet Cleaner - Joyful Jasmine, 1 L

    4.1
    MRP: ₹249
    Price: ₹215(₹21.5 / 100ml)
    You Save: 14% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 L
    ₹215(₹21.5 / 100ml)
    ₹ 24914% OFF
    500 ml
    ₹105(₹21 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Harpic Power Plus 10x Max Clean Disinfectant Toilet Cleaner - Joyful Jasmine

    More Information

    Brands