Share on

    Kissan Fresh Tomato Ketchup, 1 kg Pouch

    4.1
    MRP: ₹140
    Price: ₹108(₹10.8 / 100g)
    You Save: 23% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 kgPouch
    ₹108(₹10.8 / 100g)
    ₹ 14023% OFF
    450 gBottle
    ₹1(₹0.22 / 100g)
    85 g
    ₹10(₹11.76 / 100g)
    400 gPouch
    ₹50(₹12.5 / 100g)
    825 g
    ₹93(₹10.94 / 100g)
    2 kg
    ₹192(₹9.6 / 100g)
    ₹ 21511% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Kissan Fresh Tomato Ketchup

    More Information

    Brands