Share on

    Britannia Gobbles Marble Cake - Choco Vanilla, Soft & Fluffy Snack, 110 g

    4.2
    Price: ₹27(₹24.54 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    110 g
    ₹27(₹24.54 / 100g)
    30 g
    ₹9(₹30 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Britannia Gobbles Marble Cake - Choco Vanilla, Soft & Fluffy Snack

    More Information

    Brands