Share on

    bb Royal Rozana Basmati Rice, 10 kg

    3.8
    MRP: ₹990
    Price: ₹673(₹6.73 / 100g)
    You Save: 32% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    10 kg
    ₹673(₹6.73 / 100g)
    ₹ 99032% OFF
    5 kg
    ₹343(₹6.86 / 100g)
    ₹ 50532% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Rozana Basmati Rice

    More Information

    Brands