bb Royal Rock Salt - Powder/Uppu, 1 kg
| MRP: | ₹120 |
| Price: ₹102 | (₹10.2 / 100g) |
| You Save: | 15% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹102(₹10.2 / 100g)₹ 12015% OFF
500 g
₹47(₹9.4 / 100g)₹ 6022% OFF
100 g
₹12.56(₹12.56 / 100g)₹ 2037% OFF
200 g
₹20(₹10 / 100g)₹ 3033% OFF
500 g
₹47(₹9.4 / 100g)₹ 506% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb Royal Rock Salt - Powder/Uppu