bb Popular Red Raw Rice/Akki, 5 kg
| MRP: | ₹400 |
| Price: ₹395 | (₹7.9 / 100g) |
| You Save: | ₹5 OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes5 kg
₹395(₹7.9 / 100g)₹ 400₹5 OFF
1 kg
₹79(₹7.9 / 100g)₹ 80₹1 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb Popular Red Raw Rice/Akki