Share on

    bb Royal Tulaipanji Rice, 5 kg

    4.1
    MRP: ₹1100
    Price: ₹1099(₹21.98 / 100g)
    You Save: ₹1 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹1099(₹21.98 / 100g)
    ₹ 1100₹1 OFF
    1 kg
    ₹219(₹21.9 / 100g)
    ₹ 220₹1 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Tulaipanji Rice

    More Information

    Brands