Share on

    Dettol Original Bathing Soap Bar With 12hr Germ Protection, 125 g (Pack of 5)

    4.2
    MRP: ₹312
    Price: ₹198(₹158.4 / 100g)
    You Save: 37% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    125 g(Pack of 5)
    ₹198(₹158.4 / 100g)
    ₹ 31237% OFF
    42 g
    Not available
    75 g
    ₹40(₹53.33 / 100g)
    125 g
    ₹67(₹53.6 / 100g)
    75 g(Pack of 4)
    ₹140(₹186.66 / 100g)
    75g(Buy 4 Get 1 Free)
    ₹199(₹265.33 / 100g)
    125 g(Pack Of 4)
    ₹250(₹200 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Dettol Original Bathing Soap Bar With 12hr Germ Protection

    More Information

    Brands