Share on

    bb Royal Multigrain Atta/Godihittu, 500 g Pouch

    3.9
    MRP: ₹35
    Price: ₹34(₹6.8 / 100g)
    You Save: 3% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 gPouch
    ₹34(₹6.8 / 100g)
    ₹ 353% OFF
    10 kg
    ₹619(₹6.19 / 100g)
    ₹ 650₹31 OFF
    1 kgPouch
    ₹74(₹7.4 / 100g)
    ₹ 75₹1 OFF
    2 kg
    ₹139(₹6.95 / 100g)
    ₹ 140₹1 OFF
    5 kg
    ₹315(₹6.3 / 100g)
    ₹ 330₹15 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Multigrain Atta/Godihittu

    More Information

    Brands