Share on

    bb Royal MP Sharbati Whole Wheat Atta, 10 kg

    3.9
    MRP: ₹650
    Price: ₹524(₹5.24 / 100g)
    You Save: 19% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    10 kg
    ₹524(₹5.24 / 100g)
    ₹ 65019% OFF
    500 gPouch
    ₹34(₹6.8 / 100g)
    ₹ 353% OFF
    1 kg
    ₹66(₹6.6 / 100g)
    ₹ 683% OFF
    2 kg
    ₹120(₹6 / 100g)
    ₹ 14014% OFF
    5 kg
    ₹282(₹5.64 / 100g)
    ₹ 33015% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal MP Sharbati Whole Wheat Atta

    More Information

    Brands