bb Royal MP Sharbati Whole Wheat Atta, 500 g Pouch
| MRP: | ₹35 |
| Price: ₹34 | (₹6.8 / 100g) |
| You Save: | 3% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes500 gPouch
₹34(₹6.8 / 100g)₹ 353% OFF
10 kg
₹524(₹5.24 / 100g)₹ 65019% OFF
1 kg
₹66(₹6.6 / 100g)₹ 683% OFF
2 kg
₹120(₹6 / 100g)₹ 14014% OFF
5 kg
₹282(₹5.64 / 100g)₹ 33015% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb Royal MP Sharbati Whole Wheat Atta