Share on

    Kellogg's Corn Flakes Original Power Breakfast WIth 7 Vitamins, 1.15 kg

    4.1
    MRP: ₹490
    Price: ₹367.5(₹31.95 / 100g)
    You Save: 25% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1.15 kg
    ₹367.5(₹31.95 / 100g)
    ₹ 49025% OFF
    56 g
    ₹20(₹35.71 / 100g)
    120 g
    ₹55(₹45.83 / 100g)
    Out of stock
    250 g
    ₹115(₹46 / 100g)
    6x60 g(Multipack)
    ₹117.6(₹35 / 100g)
    ₹ 120₹2 OFF
    475 g
    ₹195(₹41.05 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Kellogg's Corn Flakes Original Power Breakfast WIth 7 Vitamins

    More Information

    Brands