Share on

    The Baker's Dozen Banana Bread - Wholewheat, 400 g

    3.4
    Price: ₹265(₹66.25 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    400 g
    ₹265(₹66.25 / 100g)
    150 g
    ₹165(₹110 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    The Baker's Dozen Banana Bread - Wholewheat

    More Information