Share on

    Glucon-D Instant Energy Glucose Powder - Nimbu Pani, 1 kg (Get 250g Nimbu Pani Free)

    4.2
    MRP: ₹380
    Price: ₹323(₹32.3 / 100g)
    You Save: 15% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg(Get 250g Nimbu Pani Free)
    ₹323(₹32.3 / 100g)
    ₹ 38015% OFF
    1 kgRefill
    ₹313.65(₹31.36 / 100g)
    ₹ 36915% OFF
    75 g(Get 50 g Free)
    ₹51.15(₹68.2 / 100g)
    ₹ 557% OFF
    200 g
    ₹79(₹39.5 / 100g)
    400 gJar
    ₹175.72(₹43.93 / 100g)
    ₹ 191₹15 OFF
    450 g
    ₹174.6(₹38.8 / 100g)
    ₹ 194₹19 OFF
    450 g(Get Free Shaker)
    ₹188.1(₹41.8 / 100g)
    ₹ 209₹21 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Glucon-D Instant Energy Glucose Powder - Nimbu Pani

    More Information

    Brands