Share on

    bb SUPER SAVER Jeera/Gobind Bhog Rice/Akki, 5 kg

    MRP: ₹1400
    Price: ₹1072(₹21.44 / 100g)
    You Save: 23% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹1072(₹21.44 / 100g)
    ₹ 140023% OFF
    2 kg
    ₹239(₹11.95 / 100g)
    ₹ 240₹1 OFF
    1 kg
    ₹120(₹12 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb SUPER SAVER Jeera/Gobind Bhog Rice/Akki

    More Information