Share on

    bb SUPER SAVER Urad Dal/Uddina Bele - Split, 2 kg

    4
    MRP: ₹380
    Price: ₹358.68(₹17.93 / 100g)
    You Save: ₹21 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    2 kg
    ₹358.68(₹17.93 / 100g)
    ₹ 380₹21 OFF
    1 kg
    ₹130(₹13 / 100g)
    200 g
    ₹39.53(₹19.76 / 100g)
    ₹ 426% OFF
    500 g
    ₹89.44(₹17.88 / 100g)
    ₹ 95₹6 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb SUPER SAVER Urad Dal/Uddina Bele - Split

    More Information