Share on

    bb SUPER SAVER Whole Sabut Black Masoor, 500 g

    MRP: ₹80
    Price: ₹74.36(₹14.87 / 100g)
    You Save: 7% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹74.36(₹14.87 / 100g)
    ₹ 807% OFF
    1 kg
    ₹178(₹17.8 / 100g)
    ₹ 179₹1 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb SUPER SAVER Whole Sabut Black Masoor

    More Information