bb SUPER SAVER Fried Gram/Roasted Bengal Gram Dal, 1 kg
| MRP: | ₹140 |
| Price: ₹139 | (₹13.9 / 100g) |
| You Save: | ₹1 OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹139(₹13.9 / 100g)₹ 140₹1 OFF
200 g
₹37.44(₹18.72 / 100g)₹ 38
500 g
₹89(₹17.8 / 100g)₹ 90₹1 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb SUPER SAVER Fried Gram/Roasted Bengal Gram Dal