Share on

    BIOTIQUE Therapeutic Hair Oil - Bio Bhringraj, 800 ml

    4.2
    Price: ₹1023(₹127.87 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    800 ml
    ₹1023(₹127.87 / 100ml)
    100 ml
    ₹176.4(₹176.4 / 100ml)
    ₹ 180₹4 OFF
    120 ml
    ₹196(₹163.33 / 100ml)
    ₹ 200₹4 OFF
    200 ml
    ₹294(₹147 / 100ml)
    ₹ 300₹6 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BIOTIQUE Therapeutic Hair Oil - Bio Bhringraj

    More Information

    Brands