Share on

    bb Royal Dates/Kharjura - Safawi, 500 g

    3.7
    MRP: ₹860
    Price: ₹553(₹110.6 / 100g)
    You Save: 36% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹553(₹110.6 / 100g)
    ₹ 86036% OFF
    250 g
    ₹300(₹120 / 100g)
    300 g
    ₹360(₹120 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Dates/Kharjura - Safawi

    More Information

    Brands