bb Royal Chakki-Fresh-Wheat-Atta/Godihittu - Fortified, 5 kg
| MRP: | ₹240 |
| Price: ₹179 | (₹3.58 / 100g) |
| You Save: | 25% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes5 kg
₹179(₹3.58 / 100g)₹ 24025% OFF
10 kg
₹440(₹4.4 / 100g)₹ 55020% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb Royal Chakki-Fresh-Wheat-Atta/Godihittu - Fortified