Share on

    fresho! Haricot Beans, 500 g

    MRP: ₹83.75
    Price: ₹58(₹11.6 / 100g)
    You Save: 31% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹58(₹11.6 / 100g)
    ₹ 83.7531% OFF
    250 g
    ₹23.2(₹9.28 / 100g)
    ₹ 2920% OFF
    1 kg
    ₹132(₹13.2 / 100g)
    ₹ 176.2525% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Haricot Beans

    More Information

    Brands