Share on

    BB Royal Organic Ponni Raw Rice/Akki, 5 kg

    Price: ₹355(₹7.1 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹355(₹7.1 / 100g)
    1 kg
    ₹71(₹7.1 / 100g)
    10 kg
    ₹780.68(₹7.8 / 100g)
    ₹ 134942% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BB Royal Organic Ponni Raw Rice/Akki

    More Information